Jdi na obsah Jdi na menu

HASIČSKÁ ZBROJNICE - REKONSTRUKCE FASÁDY

21. 6. 2010

Uplynulý víkend měli krounští hasiči opět napilno, čekaly je dvě veliké akce a to finalní natažení fasády západní strany hasičské zbrojnice a KROUNSKÝ POHÁR. V sobotu, kdy ještě většina lidí spí, začala práce na fasádě s velikým strachem, aby neprišel déšť a veškerou vynaloženou praci i finance nezničil. Naštestí se na nás usmálo štestí a dílo se pod vedením zkušených zedníků povedlo. Po dobré svačině, kterou nám připravila Lucie jsme se přesunuli na hriště u školy, kde nás čekal nelehký úkol a to připravit vše na zdárný průběh dětské soutěže. Pro už tak hodně unavené hasiče to byl nelehký úkol. Proto si všichni zaslouží veliké uznání a poděkování.                    

 

Náhledy fotografií ze složky Rekonstrukce zbrojnice

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář