Jdi na obsah Jdi na menu

Jablonecká hala 2014

4. 4. 2014

V sobotu 29.3.2014 proběhlo v Jablonci nad Nisou druhé dějství halového mistrovství ČR mladých hasičů v běhu na šedesát metrů překážek.  Tohoto klání se ve čtyřech kategoriích  účastnilo 305 závodníků z celé ČR. Svoje zastoupení měla i Krouna, kterou reprezentovalo jedenáct závodníků .

       Téměř všichni Krouňáci si zaběhli osobní rekordy a všichni se umístili v první polovině výsledkových listin. Mezi mladšími žáky ( do 11 let) se nejlépe umístil Sam Bureš, který za 24. místo bral body do Českého poháru. Těsně za body skončili Adam Bělský a David Filipi, kteří si zlepšili osobní rekordy o víc jak 4 sekundy a umístili se hned na začátku čtvrté desítky. V kategorii mladších žákyň ( do 11 let) brala body za 23. místo Agáta Chlupáčová .

Mezi staršími dívkami ( do 15 let) se do první poloviny výsledkové listiny zapsaly Nela Nádvorníková a Kristýna Chlupáčová .

     Největší úspěch zaznamenala Krouna v kategorii starší chlapci (do 15 let), kde Honza Beneš obsadil krásné osmé místo ( 8 desetin vteřiny za 1. místem). Honza se svým výkonem  dokázal vklínit mezi devět reprezentantů.  Neztratil se ani Vojta Bárta, který startoval poprvé v kategorii starších a umístil se v první polovině výsledkové listiny.

 

Náhledy fotografií ze složky Jablonecká hala 2014