Jdi na obsah Jdi na menu

Mistrovství světa v Petrohradě

25. 2. 2011

 Z Krouny  až do reprezentace

                    Další veliký úspěch mladých hasičů

Letos bude poprvé Česká republika startovat na mistrovství světa v požárním sportu  žáků a dorostu v Petrohradě.  Mistrovství bude pořádat Mezinárodní sportovní federace hasičů a záchranářů, která s  SH ČMS navázala spolupráci a od které jsme obdrželi pozvání na tuto výjimečnou akci.

Velký úspěch zaznamenali i 4  mladí hasiči z Krouny, kteří dostali pozvánku do širšího výběru reprezentace ČR.  Prvního výběrové soustředění reprezentace se koná 26.a 27. února v Ostravě.   O svoji šanci reprezentovat se poperou Dominik Bělský,  Tomáš Spilko, Miloš Vašulín a Petr Severýn.

Kluci se také musí učit i novou disciplínu a to výstup na cvičnou věž.  V této disciplíně v ČR  závodí jen profesionální hasiči. Dorostenci ji mají zkrácenou na polovic, ale i přesto je to dřina.

                                Bojujte držíme Vám palce.

petrohrad.jpg