Jdi na obsah Jdi na menu

Mladí hasiči zvítězili v branném závodě.

24. 10. 2009

 

 

Polovina října již tradičně patří v hasičském kalendáři brannému závodu, který je podzimní částí celostátní hry mladých hasičů Plamen. Letos se sešlo v Hlinsku na Cihelce čtyřicet družstev mladých hasičů z celého okresu. Výsledek tohoto závodu je započítáván do jarního kola v požárním sportu a velmi často hodně ovlivní celkové výsledky. Na dvoukilometrové trati mladí hasiči střílí ze vzduchovek, překonávají lanovou lávku, poskytují první pomoc , uřčují topografii, váží uzly a odpovídají na hasičské otázky. Krouňáci přistoupili k přípravě zodpovědně a bylo to znát na výsledcích.

Starší žáci dokázali zvítězit a mladší žáci potvrdili tento krásný výsledek pátým místem. Dorostenci si vybrali velký kus smůly a obsadili šesté místo.


 

Nejlepší hlídka v okrese startovala ve složení : Nikola Vašulínová, Miloš Vašulín,

Dominik Bělský, Martin Lidmila a Marek Kunhart 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky branný závod

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář