Školení velitelů a velitelů družstev

12. 10. 2009

P O Z V Á N K A
Hasičský záchranný sbor
Pardubického kraje
Územní odbor Chrudim
Topolská 569
537 01 Chrudim

Čj.: HSPA-17-2/VIZS-C-2009 V Chrudimi dne 5.10.2009
                                                                                             Počet listů : 1
Městský – obecní úřad
- Heřmanův Městec, Hlinsko, Chrast, Chrudim, Luže, Nasavrky, Prachovice, Seč,
  Skuteč, Slatiňany, Třemošnice
- Bojanov, Horní Bradlo, Hrochův Týnec, Chroustovice, Krouna, Lipovec, Načešice,
   Proseč u Skutče, Ronov nad Doubravou, Svratouch, Trhová Kamenice

Pozvánka na cyklickou odbornou přípravu v e l i t e l ů a v e l i t e l ů d r u ž s t e v JSDHO – JPO II, JPO III

V souladu s plánem odborné přípravy jednotek požární ochrany na rok 2009 organizuje HZS Pardubického kraje - Územní odbor Chrudim cyklickou odbornou přípravu
v e l i t e l ů a v e l i t e l ů d r u ž s t e v J S D H O - JPO II , JPO III
která se uskuteční

v pátek 16. října 2009 v hasičské zbrojnici v Heřmanově Městci od 8,00 hodin

Účast všech velitelů je nutná s ohledem na odbornou způsobilost JSDHO a stanovené úkoly na úseku požární ochrany pro městské – obecní úřady – JPO.
Doprava – individuelní, možno domluvit s okolními JSDHO nebo prostřednictvím příslušné požární stanice dle hasebních obvodů. Možnost použití hasičských vozidel v rámci kondičních jízd, pokud velitel je způsobilý vykonávat funkci strojníka.
Refundaci – náhradu mzdy poskytne vysílající městský – obecní úřad, kterému bude poskytnuta dotace na odbornou přípravu.
S sebou vezměte – poznámkový blok
- psací potřeby
Účast v pracovních stejnokrojích PS II.