Velký úspěch mladých hasičů

24. 10. 2010

V sobotu 16.10 se konalo v Heřmanově Městci okresní kolo mladých hasičů v branném závodě. Žáci a dorostenci zde změřili síly ve střelbě ze vzduchovek, hasičských a topografických znalostech, poskytování první pomoci a překonání lanových lávek. Toto všechno na trati dlouhé dva a tři kilometry pro žáky.

Dorost běžel na trati dlouhé čtyři kilometry.

Mladí Krouňáci zazářili a vytvořili si výborné postavení do jarního kola v požárním sportu, do kterého se výsledky braňáku započítávají.

Mladší žáci dokázali podat výborný výkon a v konkurenci 38 družstev obsadili krásné čtvrté místo. Složení hlídky Martin Bureš, Kristýna Chlupáčová, Samuel Bureš, Vojta Bárta a Jirka Gregor.

Starší žáci v konkurenci 41 družstev dokázali zvítězit. Hlídka běžela ve složení  Dominik Bělský, Nela Nádvorníková, Honza Beneš, Marek Kunhart a Tomáš Spilko.

hasici-ml.jpg

Vítězné družstvo starších žáků

Výborné výsledky žáků dokázali potvrdit i dorostenci, kteří obsadili třetí příčku .  Hlídka běžela ve složení  Patrik Bělský,  Libor Tomášek, Honza Stodola, Franta Vostřel a Miloš Vašulín.

hasici-ml2.jpg

Bronzoví dorostenci